Sabri Fejzullahu e ka uruar me fjalë të veçanta nusen e shtëpisë, Arianën.

Sabri Fejzullahi i uron ditëlindjen Arianës me fjalë të veçanta

Sabri Fejzullahi i uron ditëlindjen Arianës me fjalë të veçanta

Sabri Fejzullahu e ka uruar me fjalë të veçanta nusen e shtëpisë, Arianën.

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana feston ditëlindjen dhe urimi i ëmbël nuk mungoi nga vjehrri i saj.

Sabriu ka postuar një fotografi të Arianës dhe ka shkruar: “Atë ditë të madhe që erdhe na e zbukurove shtëpinë ti lule e jona. Edhe 100 të tjera”.

Për të festuar ditëlindjen Ariana gjithashtu ka organizuar një festë me goxha të ftuar./Insajderi.com