Sara konfirmon ndarjen nga Atdheu

Sara konfirmon ndarjen nga Atdheu

Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina para pak kohe kishin dalë çift nga emisioni “Përputhen” dhe disa herë u shfaqën bashkë në publik.

Por, përmes postimit të fundit, Ssra ka konfirmuar ndarjen nga Atdheu, madje e thumboi atë me anë të disa postimeve tjera.

“Jam si 106% beqare”, është postimi që e ndau Sara me ndjekësit. Ish-konkurrentja në një tjetër postim tha “Mos i besoni askujt”, kurse publikoi edhe një figurë të gjarprit, duke e thumbuar Atdheun.

Se çfarë ka ndodhur mes dyshes dhe a do të ketë ndonjë mundësi të ribashkimit të tyre, mbetet të shihet ditëve në vijim./Insajderi.com