Savicevic poshtëron trajnerin serb – Ai qau, me tha: ‘Ju tradhtova’

Savicevic poshtëron trajnerin serb – Ai qau, me tha: ‘Ju tradhtova’

Dejan Savicevic, presidenti i Federatës Malazeze të Futbollit, ish-lojtar i njohur i Milanit, foli në një intervistë gjithëpërfshirëse për “Nedeljnik” mbi ngjarjet para ndeshjes eliminatore me Kosovën. Sikurse dihet, trajneri dhe disa lojtarë serbë të kombëtares malazeze nuk pranuan të përballeshin me “Dardanët”, duke shkaktuar  një skandal futbollistik. më shumë në Insporti