Serena Williams, lakuriq dhe shtatzënë [foto]

Serena Williams, lakuriq dhe shtatzënë [foto]

Për fansat e tenisit në gjithë botën, tenistja Serena Williams vjen lakuriq në ballinën e magazinës Vanity Fair.

Në fotografi, dia herë kampionia e “Australian Open” paraqitet lakuriq dhe shtatzënë. Lajmi për beben e saj është bërë publike në janar të këtij viti.

Ajo ishte shtatzënë përderisa fitoi çmimin e Australian Open, raporton Vanity Fair. Në finale shkoi me motrën e saj Venus Wlliams, njofton The Sun.

Serena Williams është një nga lojtaret më të mira të tenisit, me 23 tituj të fituar. /Insajderi.com