fbpx

Shaka me Bebe Rexhën, të gjithë miqët e saj e veshën fustanin

Shaka me Bebe Rexhën, të gjithë miqët e saj e veshën fustanin

Deklaratat e saja dhënë mediave se dizajnerët po refuzonin ta vishnin meqë ajo ka një figurë më të bëshme fizike, kanë bërë bujë në mbarë botën.

Bebe Rexha e pati problem ta gjejë një dizajner që do ia punonte veshjet për ceremoninë e çmimeve Grammy ku ajo do merrte pjesë, meqë ishte e nominuar në disa kategori.

Por refuzimi për t’ia bërë një fustan bëri që Bebe Rexha ta shndërronte tërë situatën në shaka.

Fustanin e saj glamuroz të punuar nga Monsoori, e veshën të gjithë miqtë e saj pas ndejës dhe imazhet janë tejet qesharake.

Vajza e djem të gjithë nga një herë e futën në trup atë fustan, ndërsa cdo fotografi u publikua nga vet Rexha në Instagram.

Këngëtarja po ashtu ka folur për përkrahjen e madhe publike që ka marrë, pasi që tregoi se dizajnerët kishin refuzuar ta vishnin për mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Grammy për këtë vit, me arsyetimin se ajo është shumë e madhe.

“Në të vërtetë unë vetëm doja që ta ndaja historinë time dhe të tregoja sa frustruese ishte. Kurrë nuk kam pritur që do marr kaq shumë dashuri dhe mbështetje”, ka thënë Bebe në një intervistë për prestigjiozen People, pasi që është refuzuar nga dizajnerët për shkak se masa e saj e fustanit është 8-të.