Shërohet nga Coronavirusi deputetja e PDK-së

Shërohet nga Coronavirusi deputetja e PDK-së

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Valdete Idrizi, është shëruar nga coronavirusi, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëpartiakja e saj, Besa Ismaili.

“Valja #CovidFree 🙏dhe drejt e në punë, dhe atë natyrisht në angazhimin e saj permanent për Mitrovicën. ⛏💪 * Përgatitja e Rezolutës për Veriun e Kosovës, cila hidhet në votim sot*”, ka shkruar ajo në një postim në Facebook./Insajderi.com

Valja #CovidFree 🙏dhe drejt e në punë, dhe atë natyrisht në angazhimin e saj permanent për Mitrovicën. ⛏💪

* Përgatitja e Rezolutës për Veriun e Kosovës, cila hidhet në votim sot.*

Posted by Besa Ismaili on Friday, December 18, 2020