Shihni si shkëlqen nëna e Rita Orës

Shihni si shkëlqen nëna e Rita Orës

Përpos Rita Orës, kohëve të fundit më shumë vëmendje ka marrë nëna e saj, Vera Ora.

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale e cila ndan imazhe të shumta me ndjekësit, shkruan lajmi net.

Në këto dy fotot e fundit Vera duket mjaft në formë e cila shfaqet me plot stil dhe elegancë sa që mund t’ia kaloj edhe së bijës.

Me një fustan të prerë anash Ora vë në pah këmbët e gjata dhe seksi.”Stili është çfarë do që ju dëshironi, nëse e bëni me konfidencë”, shprehet ajo.

Vlen të ceket se Vera dhe Ora kanë një afërsi të madhe me njëra-tjetrën, së fundmi ishin në pushime së bashku ku si destinacion zgjodhën Monacon.