Shikojeni si dukej Arbenita vite më parë

Shikojeni si dukej Arbenita vite më parë

Arbenita Ismajli ka marrë famë të madhe që prej lidhjes me reperin Fero.

  Arbenita është modele shumë e sukseshme, që jeton dhe vepron jashtë trojeve shqiptare.

Së fundi, ajo ka hapur arkivat, duke publikuar foto të shkrepura shumë vite më parë, e ku vërehej qartë se është ajo pasi nuk ka ndryshuar shumë.

Për ndryshe, Arbenita së fundi ka qenë pjesë e klipit të ri të Feros me titull “Ride or Die”, ku erdhi tejet e ‘nxehtë’.