Shikoni sa rëndë e përjetoi Shakira humbjen e Barçës kundër Liverpoolit

Shikoni sa rëndë e përjetoi Shakira humbjen e Barçës kundër Liverpoolit

Këngëtarja e famshme dhe gruaja e Gerard Piques, Shakira, e kishte përjetuar rëndë humbjen e Barcelonës 4:0 kundër Liverpoolit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Barça ka publikuar sekuenca nga dokumentari “Matchday” (Dita e ndeshjes), duke shfaqur reagimet e Shakirës gjatë humbjes që i kushtoi gjigantit katalonas me një turpërim tjetër në Ligën e Kampionëve.

“Liverpooli shënoi gol në minutën e 6-të në pjesën e parë. Një tjetër në minutën e 8-të të pjesës së dytë. 2:0, një gol larg barazimit të rezultatit të përgjithshëm. Nëse qëndron kështu, nuk ka rëndësi sepse ne kalojmë në finale”, thotë Shakira në video.

“Jo, nuk mund ta besoj! Jo!” ishte reagimi i saj.

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij Rrëfimet ekskluzive të familjarëve dhe të afërmve të Albin Kurtit.Morëm rrugën për të takuar personat që rrëfejnë për herë të parë fëmijërinë e Albin Kurtit, kësaj here nga vendi prej nga e ka prejardhjen ai, në fshatin Sukubinë të Malit të Zi.- Çfarë kishte fiksim Albin Kurti?- Pse e linte në gjysmë lojën me fëmijët e tjerë?- Cili ishte sporti dhe lënda që i pëlqente më së shumti kryeministrit në ardhje?- Pse babai i tij nuk e ndihmonte në detyrat e matematikës?Të gjitha këto do të mund t`i kuptoni në reportazhin e realizuar nga Insajderi në Sukubinë, Katërkollë e Ulqin.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 31. Oktober 2019