Shohim më nga afër unazën e diamantit me të cilën Shpat Kasapi i propozoi Selvijës

Shohim më nga afër unazën e diamantit me të cilën Shpat Kasapi i propozoi Selvijës

Në dhjetor të vitit të kaluar, Shpat Kasapi i dha fund beqarisë, njofton Insajderi.

Më vonë, këngëtari ndau disa fotografi në llogarinë e tij në Instagram, të shkrepura në ditën e ceremonisë. Të dy afër njëri tjetrit, të buzëqeshur tregojnë unazat në duar.

Selvija kishte veshur një fustan të kuq të shkurtër me temina, ndërsa Shpati u bë serioz në të zeza me një palë xhinse dhe bluzë.

Së fundmi, Selvija ka ndarë pak më shumë detaje në lidhje me martesën e saj me këngëtarin. Ndjekësit ishin shumë kureshtarë të shihni më nga afër unazën me të cilën pranoi propozimin.

Dhe ashtu bëri. Ajo publikoi një fotografi ku shihet unaza dhe guri diamant me nga afër. /Insajderi.com