Shokuese – ndërron jetë ish sportisti i njohur

Shokuese – ndërron jetë ish sportisti i njohur

Tarvaris Jackson, ish ylli i NFL, ka humbur jetën në një aksident trafiku, në Alabama.

Jackson ndërroi jetë pasi vetura e tij ‘Chevrolet Camaro’ doli nga rruga dhe u përplas me një pemë, me shume ne Insporti.com