Shokuese: Në Pejë djali sulmon fizikisht nënën e tij

Djali sulmon nënën, raporton Policia e Kosovës. Ngjarja ka ndodhur në Pejë.

Shokuese: Në Pejë djali sulmon fizikisht nënën e tij

Në Pejë është dërguar në mbajtje një person pasi ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Sipas raportit ditor të Policisë së Kosovës, viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është intervistuar për t’u dërguar në mbajtje.

Rastet e dhunës në familje janë shpeshtuar shumë në Kosovë dhe mbeten problem i madh shoqëror. /Insajderi.com/