fbpx

Shpallet fajtor shqiptari që vodhi sportistët e famshëm

Shpallet fajtor shqiptari që vodhi sportistët e famshëm

Një prej hajdutëve më famëkeq në Britaninë e Madhe u shpall fajtor për një seri vjedhjesh. I njohur si “Skifteri i Wimbledon”, 42-vjeçari shqiptar Astrit Kapaj, pranoi se kishte vjedhur stoli dhe para me vlerë prej 500 mijë funtesh përgjatë 22 plaçkitjeve në lagjen e pasur të Londrës, që prej vitit 2008.më shumë në Insporti