Shpërblehen sekserët, bëhen pjesë e qeverisë

Koalicionit mes Aleancës Kosova e Re (AKR) dhe koalicionit PDK-AAK-NISMA, do t’i bashkohen në qeverinë e ardhshme edhe sekserët e PAN-it, Ukë Rugova dhe Dardan Gashi. Këtë e ka konfirmuar kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, pas nënshkrimit të marrëveshjes së koalicionit me AKR-në. Veseli ka thënë se këtij koalicioni do t’i bashkohet edhe një listë, … Continue reading Shpërblehen sekserët, bëhen pjesë e qeverisë