Shpërthen Angela Martini: “Të jesh femër ndonjëherë duhen top*”

Shpërthen Angela Martini: “Të jesh femër ndonjëherë duhen top*”

Modelja Angela Martini e martuar me rumunin miliarder, së fundmi ka treguar për mediat e huaja se do i japë karrierës së saj një kthesë tjetër.

Tashmë ajo është duke shkruar libra dhe do e shohim dhe në rolin e producentes. Së fundmi modelja ka postuar foto mjaft provokuese të shoqëruar me një shprehje pikante.

‘Të jesh femër ndonjëherë duhen  top*’ shkruan Angela krah fotove teksa pi puro./ Insajderi.com