Kë" />

Shpërthim në qendër të Beogradit

Shpërthim në qendër të Beogradit

Një shpërthim ka ndodhur në Beograd, të hënën, njofton Insajderi.

Kështu kanë raportuar mediat serbe, teksa tregojnë se shkak i shpërthimit ishte një bombol gazi.

Ambulancat janë dërguar në vendin e ngjarjes, teksa raportohet për të lënduar dhe dëme materiale.

Të gjitha njësitet relavante kanë dalur në vendin e ngjarjes për ta stabilizuar situatën. /Insajderi.com