Afro 7 mijë euro në muaj – përfitimet e kryeministrit nga qeraja e shtëpisë

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka kohë që nuk jeton në shtëpinë e ndërtuar në lagjen “Dragodan”, që sipas vet Haradinajt është ndërtuar me “mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashkëluftëtarët” dhe ka vlerën prej 300 mijë eurosh. Ai tash jeton në një tjetër shtëpi luksoze në lagjen “Marigona Residence” teksa shtëpinë në Dragodan e … Continue reading Afro 7 mijë euro në muaj – përfitimet e kryeministrit nga qeraja e shtëpisë