Si arriti Gigi Hadid të fshehë barkun e shtatzënisë?

Si arriti Gigi Hadid të fshehë barkun e shtatzënisë?

Gigi Hadid raportohet se pret fëmijën e saj të parë me të dashurin Zayn Malik dhe e ka fshehur barkun e saj për muaj me radhë në të gjithë botën.

Sipas TMZ, supermodelja 25-vjeçare është 20 javë shtatzënë – gjë që do të thotë se ajo do të sjellë fëmijën e saj të parë kah mesi i shtatorit.

 

Çifti kishin ndarje të shumta gjatë viteve të lidhjes së tyre, dyshja ishin rikthyer së bashku në dhjetor të vitit 2019 – menjëherë rreth kohës kur Gigi do të mbetej shtatzënë.
Pavarësisht se fshehu shtatzëninë e saj për më shumë se pesë muaj, ikona e modës nuk është ngadalësuar dhe u shfaq në shfaqje të shumta të pistës këtë vit.