Si është Dani Alves në shtrat – rrëfehet e dashura e tij modele

Si është Dani Alves në shtrat – rrëfehet e dashura e tij modele

Modelja dhe gruaja e futbollistit brazilian nga Sao Paulo është përgjigjur përmes llogarisë së saj në Instagram për një sfidë nga ‘Pyetje & Përgjigje.

Joana Sanz ka revolucionarizuar rrjetet e saj sociale pasi u ka njoftuar më shumë se 700,000 ndjekësve që ka në llogarinë e saj në Instagram, të luajnë ‘Pyetje & Përgjigje’.

Joana ka folur edhe për mënyrën se si është marrë me situatën për shkak të pandemisë së koronavirusit. Në lidhje me karantinën, ajo ka pranuar se nuk ka qenë aq e keqe për të, pasi ajo ka qenë në gjendje të kalojë më shumë kohë me Dani Alves:

“Gjëja më e mirë pa dyshim ka qenë të jesh në gjendje të kalosh kohë këtu me Dani”.

Ajo kohë së bashku është më pak tani që futbollisti luan në brazilianin Sao Paulo.

Joana është në Barcelonë, duke ndjekur angazhimet e saj profesionale si modele. Prandaj ajo nuk ka qenë në gjendje të shkojë në vendin e Amerikës Latine për të qenë me Dani Alves.

“Unë jam spanjolle. Kam lindur në Tenerife, por një pjesë e familjes time janë siriane. Të gjitha tatuazhet e mia kanë kuptime, të lidhura me dashurinë ose mungesën e dashurisë”.

“ Si është Dani Alves në shtrat krahasuar me fushën e futbollit? Një kampion”, është përgjigjur Joana./Insajderi.com

NEWSOTP

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz)