Si evoluoi personaliteti i Messit – e zbulon ish-lojtari i Argjentinës

Si evoluoi personaliteti i Messit – e zbulon ish-lojtari i Argjentinës

Roberto Ayala, ish-futbollisti i Valencias, Villarrealit e Real Zaragozas, ka shpjeguar se si ka ndryshuar personaliteti i Lionel Messit nga viti në vit.

Argjentinasi ka thënë se ylli i Barcelonës ka kaluar një rrugë nga një djalosh që refuzonte të shikonte në sy më të moshuarit deri te një kapiten i klubit katalanjoas dhe përfaqësueses së Argjentinës. Lajmi i plotë në Insporti.com