Si festoi Gigi Hadid ditëlindjen e 26-të?

Si festoi Gigi Hadid ditëlindjen e 26-të?

Gigi Hadid festoi ditëlindjen e 26-të në Nju Jork, e rrethuar me njerëzit e saj më të dashur, njofton Insajderi.

Ajo u bë bashkë me të dashurin e saj Zayn Malik – me të cilin ka edhe një vajzë – me nënën dhe motrën e saj, Yolanda dhe Bella Hadid.

Gjatë ditës ajo publikoi një fotografi të buqetës së mrekullueshme që Zayn i kishte dhuruar.

Teksa dita po vazhdonte, erdhën edhe dekorimet e festës. Këtu përfshiheshin më shumë lule dhe gati 1 miliard tullumbace.

Më pas të gjithë dolën në rrugët e qytetit për të festuar, dhe disa fotografi u shkrepën. /Insajderi.com

new york, new york   april 23 gigi hadid and zayn malik are seen on her birthday in noho on april 23, 2021 in new york city photo by gothamgc images