Si rrallë herë Beyonce publikon fotografi të binjakëve

Si rrallë herë Beyonce publikon fotografi të binjakëve

Beyonce ndau disa fotografi që dokumentonin një ditë në familjen Carter, njofton Insajderi.

Fituesja e shumë çmimeve Grammy, ndau një album fotosh dhe zgjodhi t’i mos i shoqëronte me një përshkrim. Fotot e ndara në Instagram, paraqesin tre fëmijët e saj me Jay Z – Blue Ivu 9 vjeçare, dhe binjaket 3 vjeçar, Rumi dhe Sir.

Artistja është shumë e rezervuar sa i përket përmbajtjes që ajo publikon në rrjete sociale. Publiku është i njohur me vajzën e madhe të çiftit edhe nga paraqitjet e saj në tapetet e kuqë.

Para pak kohësh Blue Ivy fitoi edhe çmimin e saj “Grammy” të parë duke e bërë atë personin më të ri që është nderuar me këtë çmim. Ndërsa, binjakët e çiftit mbahen plotësisht larg vëmendjes së publikut. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)