Sigurimi rrah brutalisht një qytetar në “Albi Mall”

Sigurimi rrah brutalisht një qytetar në “Albi Mall”

Një rrahje brutale ka ndodhur në “Albi Mall”, një nga qendrat më të mëdha tregtare në vend.

Siç raportojnë mediat, një diskutim i ashpër mes sigurimit dhe një qytetari në këtë qendër tregtare, e cila ndodhet në Prishtinë, ka shpërthyer në grushte.

Në pamjet e publikuara shihet se si sigurimi rrah me grushte e shkelma personin në fjalë.

Rastin për Insajderi-n e konfirmoi zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, i cili tha se ngjarja ka ndodhur rreth një javë më parë./Insajderi.com