Sindi nuk ndalon “Njeri negativ”, flet me inat për Arjanin

Sindi nuk ndalon “Njeri negativ”, flet me inat për Arjanin

Zënka mes Arjanit dhe Sindit nuk po mbaron përkundër sqarimeve.

Së fundi në festën e “Për’puthen” dyshja u panë derisa kërcenin së bashku, por si duket Sindi “ka ende inat” ndaj Arjanit.

Viliolinistja ka qenë e ftuar në “Jashtë loje” dhe derisa rrëfente për eksperiencën brenda programit ajo u ndal edhe te opinionisti.

Ajo tha, “Jam zhgënjyer nga opinionisti. Kam pasur një respekt goxha të lartë për të. Ça ndodhi ndodhi dhe ne nuk arritëm kurrë të kishim rrugën tonë të përbashkët”.

Ndërsa, më pas shtoi duke e cilësuar si një personazh negativ.

Pas shumë keqkuptimesh të vazhdueshme produksioni pati organizuar edhe një takim katër minutësh për sqarim të zënkave mes tyre.

Por, ky sqarim po që nuk përfundoi me një rezultat të mirë e që shihet se ka ndodhur prap diçka pas argëtimit të tyre në festë që Sindi ende ka inat me të. /Insajderi.com