Skandaloze, dëmtohen përsëri mini-bibliotekat në Prishtinë

Skandaloze, dëmtohen përsëri mini-bibliotekat në Prishtinë

Mini-bibliotekat në qytetin e Prishtinës janë bërë cak i sulmuesve dhe hajdutëve, shkruan Gazeta Insajderi.

Kjo është hera e dytë që brenda pak javësh, librat në lagjen “Bregu i Diellit” vidhen dhe dollapët e tyre thyhen.

Se kujt po ia zënë “rrugën” nuk dihet ndërsa pamjet janë siguruar nga publikimet në rrjetin social, ‘Facebook’./Insajderi.com/