Skerdi prapë në bashkëpunim, kësaj here me një artiste femër

Skerdi prapë në bashkëpunim, kësaj here me një artiste femër

Prurjet e fundit muzikore të Skerdit ishin bashkëpunime si me Labinot Tahirin për këngën “Gabove” dhe projekti më i fundit me reperin Elinel e titulluar “Vaj”.

Skerdi po vazhdon të punojë edhe në projekte të reja dhe ky i radhës do të jetë gjithashtu jetë bashkëpunim.

Për dallim nga dy projektet e fundit, Skerdi për këngën e ardhshme do të bashkëpunojë me një artiste femër.

Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, por emrin e artistet nuk e bëri publike.

View this post on Instagram

Ft…. kesaj here eshte femer 😉

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on