A flet më me Ledrin?- Skivi tregon detaje

A flet më me Ledrin?- Skivi tregon detaje

Edhe pse rrugët e tyre muzikore janë të ndara, duket se një kontakt ‘solid’ ka mbetur mes Ledrit dhe Skivit.

Është aluduar se dyshja nuk flasin më, e më pas janë publikuar edhe fotografi të këtyre dy të fundit bashkë.

Për ta sqaruar njëherë e mirë, Skivi në emisionin Revieë është pyetur se a flet më me Ledrin.

“Kohë pas kohe”, u shpreh Skivi.

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Gepostet von Review am Samstag, 7. Dezember 2019