Sofia Vergara dhe Joe Manganiello po festojnë përvjetorin e pestë

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello po festojnë përvjetorin e pestë

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello po festojnë një vit tjetër të lumtur të martesës.

Çifti, i cili lidhi kurorën në nëntor 2015, festoi përvjetorin e pestë të martesës gjatë fundjavës duke ndarë disa imazhe prapa skenave dhe video nga dita e tyre e madhe.

Vergara, 48 vjeç, postoi një seri fotografish nga dita e martesës së tyre në Instagram duke i shfaqur ata në altar, duke prerë tortën e tyre të dasmës dhe duke përqafuar njëri-tjetrin.

Dyshja thanë premtimet e tyre në The Breakers Resort në Palm Beach, Florida.

Manganiello, 43 vjeç, postoi një video tërheqëse të çiftit duke kërcyer në “The Way You Look Tonight” të Frank Sinatra.

“Gëzuar përvjetorin e pestë dashuria ime”, shkroi ylli i “Magic Mike”. “Te dua shumë”.

Vergara dhe Manganiello filluan të takoheshin në 2014 dhe ai kohët e fundit i tha Jess Cagle në gusht se ai e dinte menjëherë se ajo ishte e vetmja.

“E dija shumë shpejt se mund t’i besoja asaj, dhe ajo e dinte shumë shpejt se mund të më besonte mua,” tha ylli i “True Blood”.

“Dhe ne të dy jemi lloji i njerëzve që jemi të aftë ta vendosim personin tjetër përpara vetes. Unë isha në gjendje t’i vendosja dëshirat e saj para dëshirave të mia, çfarëdo që të ishin, dhe ajo ishte e aftë të bënte të njëjtën gjë. Sapo ta kesh atë, nuk do të duash t’a lësh”./Insajderi.com

Mirror

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)