Sonte jepet bileta e fundit për në EURO 2020, këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin

Sonte jepet bileta e fundit për në EURO 2020, këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin

19 skuadra deri më tani kanë siguruar kualfikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’

Sonte mbetet vetëm një për t’u mësuar nga grupi E, mes Hungarisë dhe Uellsit, më shumë në Insporti.com.