Sonte “përplasen” skuadrat e Mancesterit

Sonte “përplasen” skuadrat e Mancesterit

Në kuadër të gjysmëfinales së dytë të  “EFL Cup”, sonte do të ballafaqohen dy skuadrat nga Manchesteri; United dhe City.

Ky do të nis nga ora 20:45 dhe fituesi kalon në finale, njofton Insajderi.

Në finale është duke i pritur Tottenhami i Jose Mourinho.

Djemtë e skuadrës londineze arritën fitore të martën kundër  Brentford me rezultat 2 me 0.  /Insajderi.com