Sonte vendoset kombëtarja e fundit pjesëmarrëse në Botëror

15.11.2017 23:02
Sonte vendoset kombëtarja e fundit pjesëmarrëse në Botëror

Sonte në mesnatë do të zhvillohet ndeshja mes Perusë dhe Zelandës së re, ku do të vendoset se kush do të kualifikohet në Kampionatin Botëror.

Takimi i parë kishte përfunduar pa gola, dhe Peruja është favorite për të siguruar biletën në Botërorin “Rusia 2018”.