Sot hidhet shorti i Ligës së Kampionëve – priten super duele

Sot hidhet shorti i Ligës së Kampionëve – priten super duele

Sot, 1 tetor, duke filluar nga ora 17:00, hidhet shorti i fazës së grupeve, në Ligën e Kampionëve.

Super përballje priten, marrë parasyesh skuadrat që gjenden në vazon e parë dhe atë të dytë.

Në vazon e parë, janë skuadrat si Bayern Munich, Sevilla, Real Madrid, Liverpool, Paris, Porto, Zenit.

Në vazon e dytë, kemi skuadrat si Barcelona, Atletico, Manchester City, MAnchester United, Dortmund, Chelsea dhe Ajax.

Në vazon e tretë janë ekipet si Dynamo Kiev, Salzburg, Leipzig, Inter, Olympiacos, Lazio, Krasnodar dhe Atalanta.

NË vazon e fundit, janë ekipet si Lokomotiva e Moskws, Marsille, Club Brugge, Monchengladbach, Istanbul Basaksir, Midtjylland, Rennes dhe Ferencvaros./Insajderi.com.