Sot katër ndeshjet e fundit në fazën e grupeve të “EURO 2020”

Sot katër ndeshjet e fundit në fazën e grupeve të “EURO 2020”

Të mërkurën do të zhvillohen ndeshjet e fundit të fazës së grupeve në “EURO 2020”.

Në Grupin “E” takohet Sllovakia & Spanja  dhe Suedia & Polonia.

Asnjëra kombëtare nuk e ka të siguruar kualifikimin në këtë grup.

Këto ndeshje fillojnë në ora 18:00.

Ndërsa, nga ora 20:00 koha për “Grupin e Vdekjes”.

Aty do të jetë super dueli Portugali & Francë.

Po ashtu në Mynih, Gjermania e pret Hungarinë. /Insajderi.com