Sot luhet finalja e Superkupës së Evropës

Sot luhet finalja e Superkupës së Evropës

Bayerni Munich do të përballet me Sevillan në Superkupën e Evropës.

Skuadra gjermane që është fituese e Ligës së Kampionëve dhe klubi spanjoll që është fitues i Ligës së Evropës do të fillojnë betejën nga ora 21:00.

Finalja e Supërkupës së Evropës do të zhvillohet në Hungari. /Insajderi.com