Stresi kapet mat duke puthur me një vajzë tjetër, reagon ashpër Keisi

Stresi kapet mat duke puthur me një vajzë tjetër, reagon ashpër Keisi

Ditën e sotme është shpërnda siguroi një video e Stresit, i cili shfaqej në një klub së bashku me një vajzë.

Në video ata shfaqeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin dhe në një moment, reperi afrohet dhe e puth në faqe vajzën brune, ndërsa ajo nis të buzëqeshë.

Ende nuk dihet nëse vajza në fjalë është fanse, mikeshë, apo ka diçka më shumë me Stresin, megjithatë Keisi ka dy fjalë për këtë situatë.

Pak orë pas publikimit të videos, ajo ka postuar në Instastory një foto me një dedikim i cili duket fiks për Stresin.

“Kur mjaftohesh me thërrime, do të jesh gjithmonë i uritur”, shkruan Keisi.