Stuhia e dallgët e mëdha tmerrojnë pushuesit në plazhin e Durrësit

Stuhia e dallgët e mëdha tmerrojnë pushuesit në plazhin e Durrësit

Mot me reshje shiu ka përfshirë gjatë ditës së sotme disa pjesë të Shqipërisë, shkruan Insajderi.

Shiu ishte më i theksuar në pjesën veriore aty ku një pjesë e madhe e njerëzve gjenden për pushime.

Stuhi, valë të mëdha të detit e dallgë, kanë shqetësuar pushuesit që gjendeshin aty.

Në pamjet e siguruara nga Insajderi, shihen një pjesë nga plazhi i Durrësit ku dallgët e detit dhe erërat i kanë detyruar pushuesit të largohen/Insajderi/