Stupcat sjellin skeçin e ri “Femna e Gomës”; Mysafire moderatorja Blerona Zeqiri

Stupcat sjellin skeçin e ri “Femna e Gomës”; Mysafire moderatorja Blerona Zeqiri

Stupcat çdo të Hëne prej ora 20:00 po na sjellin skeçe sa komike po aq dhe të guximshme me temat që po trajtojnë.

Sonte doli skeçi “Femra e Gomës” ku një boss të cilin e luan MensurSafqiu takohet me një femër dhe e dërgon në super shtëpinë e tij në Chelsea Point.

Mysafire në këtë skeç është moderatorja shumë e dashur përpublikun Blerona i Zeqiri, e cila na tregon që përpos moderimit ka edhe aftësi aktoreske.

Gjatë darkës romantike bossi për të dashurën e tij e ka sjellur një violinist me fame botërore, të cilin e luan Vedati dhe që do ju bëj të qeshni me lot.

Mirëpo çka ndodhnë fund, në çka shëndrrohet kjo femër do të befasoheni, andaj shikoni skeçin e plotë më poshtë.

Skeçet e Stupcave janë prodhim i Gjirafa Studios dhe shfaqen vetëm online në

GjirafaVideo.com