Suarez drejt Juventuesit

Suarez drejt Juventuesit

E përditshmja katalane, ‘Sport’, ka bërë të ditur se janë intensifikuar kontaktet në mes Juventuesit dhe Barcelones për transferimin e Luis Suarez.

Barcelona dhe Juventues janë duke finalizuar detajet e fundit për kompensimin e Bianconerëve për transferimin e Suarezit, njofton Insajderi.

Kampioni i Serie A, ka nevojë për një sulmues tipik dhe zgjidhje të duhur e ka parë Suarezin e Barcelonës.

Mungesa e pasaportës italiane së Suarezit mund të jetë pengesa e vetme. /Insajderi.com