Sulmohet mësuesja në Pejë

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në fshatin Gllaviqicë të Pejë e cila për motive endetë panjohura ka penguar dhe ka sulmuar në vendin e punës mësimdhënëse, derisa ajo kishte qenë në proces mësimor.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.