Super dueli Inter & Milan

Super dueli Inter & Milan

Në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë do të zhvillohet super-dueli në mes Interit dhe Milanit, njofton Insajderi.

Kjo ndeshje pritet të jetë shumë interesante, pasi të dyat skuadrat kanë treguar formë të mirë në Serie A.

Skuadrat e Milanit kanë përfunduar të parat në pjesën dimërore të kampionatit.

Kalimi në gjysmëfinale përpos që është sukses në rrugën për ta fituar kupën mund të ketë ndikim edhe në ecurinë në kampionat. /Insajderi.com