Supermodelja 50 vjeçare Naomi Campbell tregon linjat perfekte në reklamën e re

Supermodelja 50 vjeçare Naomi Campbell tregon linjat perfekte në reklamën e re

Supermodelja Naomi Campbell, e famshme për bukurinë dhe fizikun e saj, u zhvesh për një video kampanjë.

Naomi përcillet prej kamërave për klipin e brendit Pat McGrath për linjën e #DarkStarMascara, e zhveshur lakuriq, përpos dorëzave të gjata dhe një kapele të zezë, raporton DailyMail, shkruan Insajderi.

Përderisa Naomi lëviz, dëgjohet një rrahje zemre intensive në prapavijë ndërsa narracioni thotë “Unë e kam shijen shumë të thjeshtë. Unë jam gjithmonë e kënaqur me më të mirën”, që në fakt është një thënie nga shkrimtari Oscar Wilde./Insajderi.com