Supervikendi sportiv në super platformën me super internet – Artmotion

Supervikendi sportiv në super platformën me super internet – Artmotion

Ashtu si ka filluar muaji mars në Artmotion, ashtu edhe po përfundon, me një super vikend.

Super-kënaqësi me hiq më pak se tri Grand Prix: Judo, Formula 1 dhe Moto GP

Plus ngjarja e vitit e One Championship në Tokio, New Era

Dhe kjo nuk është e tëra. Direkt dhe ekskluzivisht çerekfinalet e elitës së Ragbit evropian, Champions Cup dhe Challenge Cup.

Nga ky vikend fillon me transmetimin e ndeshjeve të Ligës Skoceze dhe kampionatit Belg.

Natyrisht, duke mos i harruar gjitha ngjarjet tjera Superligën e Kosovës në basketboll, gjysmëfinalet e ABA Ligës, Liga e Zvicrës, hendbolli gjerman e francez, volejbolli turk dhe shumë ngjarje të tjera sportive.

Super vikendi në super platformën me super internet dhe program kualitativ.

Revolucioni në vendin tonë po ndodh me Artmotion.

Supervikendi sportiv në super platformën me super internet!Super kënaqësi me hiq më pak se tri #GrandPrix:- #Judo- F1- MotoGPPlus ngjarja e vitit në ONE ChampionshipPor nuk përfundon këtu. Liga e Basketbollit të Kosovës, ABA Liga, Liga e Zvicrës, hendboll, volejboll, ragbi e shumë e shumë ngjarje tjera do të na shoqërojnë gjatë gjithë kësaj jave.Artmotion #TjetërNivel

Gepostet von Artmotion am Samstag, 23. März 2019