Takohen liderët opozitarë

Takohen liderët opozitarë

Tre liderët e partive opozitare dhe përfaqësues të tjerë të këtyre partive  janë takuar në një kafe afër Kuvendit të Kosovës.

Ky takim i tyre është duke ndodhur në kohën kur ishte paraparë që të mbahej një konferencë e përbashkët e tyre për protestën e nesërme.

Megjithatë, Lëvizja Vetëvendosje njoftoi më herët se është anuluar protesta, por kjo nuk e ka ndalur Ramush Haradinajn që të ftojë mediat për konferencë në orën 14:30./Insajderi.com