Të famshmet që nuk u martuan veshur me të bardha

Të famshmet që nuk u martuan veshur me të bardha

Fustanet e bardha mund të jenë të zakonshme në botën e famshme, megjithatë, çdo herë në një kohë, një e famshme na mrekullon duke veshur një fustan nusërie shumë larg tradicionales, duke zgjedhur një ngjyrë tjetër për ditën e tyre më të veçantë.

Nga fustanet e bukur rozë pastel e deri tek nuancat e kuqe, “Hello Magazine” ka mbledhur disa nga fustanet më të paharrueshme, që të famshmet veshën në ditën e tyre të dasmës, transmeton Insajderi.

Gwen Stefani dhe Gavin Rossdale

gwen-stefani-wedding-dress-pink

Chrissy Teigen dhe John Legend

chrissy-teigen-wedding-dress

Kat Von D dhe Rafael Reyes

kat-von-d-wedding-veil

Kaley Cuoco dhe Ryan Sweeting

Kaley-Cuoco-wedding-pink

Jessica Biel dhe Justin Timberlake

jessica-biel-wedding-justin-timberlake

Emma Thompson dhe Kenneth Brannagh

Emma-Thompson-wedding-dress

Elizabeth Taylor dhe Richard Burton

Elizabeth-taylor-yellow-wedding-dress