Të gjithë duhet të mbajmë ‘vath në vesh’ mesazhin e Dafina Zeqirit

Të gjithë duhet të mbajmë ‘vath në vesh’ mesazhin e Dafina Zeqirit
Burimi i fotografisë: Dafina Zeqiri/Instagram

Asgjë nuk është e përkohshme, andaj edhe Dafina Zeqiri na kujtoi të kemi durim, me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, njofton Insajderi.

“Ti je i bukur dhe i vlefshëm. Gjithmonë kujtoje këtë pa marrë parasysh se në çfarë je duke kaluar. Ka një dritë në fund të tunelit. Qëndro dhe ki durim, ti mund ta bësh. Të dua”, ka shkruar artistja.

Këtë postim e pasoi edhe një tjetër, ku shkruante “Duro”, që indikon se ajo mund të ketë gati edhe një këngë të re për fansat e saj. /Insajderi.com