Të gjithë sytë në Adelina Ismajlin dhe modelin e ri të flokëve

Të gjithë sytë në Adelina Ismajlin dhe modelin e ri të flokëve

Që kur debutoi në industrinë e muzikës, Adelina Ismajli ka ushqyer gjithnjë vëmendjen e publikut me paraqitjet e saj që thyen tabutë.

E tani së fundmi, në kuadër të emisionit të saj të ri, “Tete a Tete”, përveç formatit dhe të ftuarve, vëmendje të veçantë gëzon edhe paraqitja e saj televizive.

Gjithmonë një zeshkane me flokë të gjatë që valëviteshin mbi supet e saj, tani moderatorja ka bërë një ndryshim në pamje.

Duke u përshtatur me tendencat e fundit, të stilit ‘bob’ për flokët, Ismajli debutoi me flokë të shkurtër.

 

View this post on Instagram

 

Këtë të shtunë, Tête-à-tête me…?! #teteatetemeAdelinen #tvshow #kanal10

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Qindra komente nën postimin e saj, po adhurojnë ndryshimin e ri të këngëtares, dhe koha e ka dëshmuar që Adelinës çdo gjë i shkon për shtati! /Insajderi.com