Të gjithë sytë në fustanin e Dua Lipës!

Të gjithë sytë në fustanin e Dua Lipës!

Dua Lipa së fundmi u kthye në Mbretërinë e Bashkuar pasi kaloi gjithë verën në Amerikë me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Ajo dukej senzacionale teksa ngjiti skenën e “Graham Norton Show”, për të dhënë një shfaqje gjatë ditës së djeshme, shkruan Daily Mail, transmeton Insajderi.

In the zone: The singer, 25, moved her arms and showcased the ensemble's fringed detailing

Krijuesja e shumë hiteve shkëlqente me një fustan me jakë të gjatë dhe mëngë si pelerinë.

Fustani merrte shumë vëmendje sa herë ajo hapte krahët si për të shfaqur krahët e mrekullueshëm dhe materialin me fije.

Dazzling: Dua commanded attention as she worked the stage in her statement number

Një fustan e tillë nuk ka nevojë për shumë aksesorë të tjerë, e kështu Dua Lipa mblodhi flokët në një topuz dhe u shfaq me një grim të lehtë vetëm sa për të theksuar tiparet e saj të fytyrës. /Insajderi.com

All together: Backing singers also sported shimmering tops to match Dua's eye-catching gown