Të sapomartuarit, Fero dhe Arbenita Ismalji prindër për herë të parë

Të sapomartuarit, Fero dhe Arbenita Ismalji prindër për herë të parë

Më 18 shkurt, Fero dhe Arbenita Ismajli ndanë lajmi se ata kanë kurorëzuar lidhjen me martesë. Ishte Arbenita ajo që ndau një fotografi ku shkruante, “Të sapomartuar”.

Për gjatë është përfolur se Arbenita është në pritje të ëmbël, dhe sipas një fotografie të siguruar nga “Iconstyle”, del se kjo është vërtetë, njofton Insajderi.

Në foton e publikuar, e shkrepur nga ceremonia e martesës, Arbenita shihet me një fustan të kuq të ngjitur pas trupi që nxjerr në pah barkun e saj të rrumbullakosur.

Megjithatë, çifti akoma nuk kanë konfirmuar lajmin se ata po presin fëmijën e parë në jetë. /Insajderi.com