Dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin për motive të dobëta dhe kanë qëlluar " />

Të shtëna me armë para Komunës në Korçë, dërgohet në spital një i plagosur

Të shtëna me armë para Komunës në Korçë, dërgohet në spital një i plagosur

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e së shtunës në qytetin e Korçës.

Dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin për motive të dobëta dhe kanë qëlluar me armë.

Nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar në spitalin e qytetit të Korçës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur para Bashkisë së qytetit. Ndërkohë policia ka arrestuar autorin me inicialet D.M.