Të shtëna me armë zjarri – Vdes një person në Peqin

Të shtëna me armë zjarri – Vdes një person në Peqin

Mbrëmjen e sotme një atentat me armë zjarri ka ndodhur në Peqin.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Përparim.

Nga të shtënat me armë zjarri ka mbetur viktimë Andi Zylifi , 23-vjeç. Ndërkohë ka mbetur i plagosur rëndë edhe një i ri tjetër.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.